NODI 2018

Eesti Kunstikoolide Liit korraldas 7-19 aastastele noortele suunatud konkursi NODI- noored disainivad.


Parimad selgusid 2.aprillil 2018.a. 2018 aasta teema oli "Eesti Vabariik 100- Igal kohal oma paik. Keskkonnadisain avaliku ruumi rikastamiseks. Osales üle 190 õpilase.

ŽÜRII PREEMIAD

NOOREM VANUSEASTE

Gerda Kallau 10a.,Aliise Matsalu 10a./ Märjamaa Muusika ja Kunstikool

Ere Reimann 9a./ Kuusalu Kunstide Kool

Roland Aavik 1klass/ Kose Gümnaasium, Harmi õpipaik

KESKMINE VANUSEASTE

I KOHT

Henri Ausin , 11a./ Võru Kesklinna Kool

II KOHT

Karl Cristian Tamberg , 11a. ,Ruudi Tukk 10A./ Võru Kesklinna Kool

III KOHT

Grethel Raudsep 12a/Kohila Koolituskeskus

Eva Lota Aava 12a./Kose Kunstikool

VANEM VANUSEASTE

I KOHT

Rigo Sildoja 15a./Pärnu Kunstikool

II KOHT

Liisamari Viik 17a./Pärnu Kunstikool

III KOHT

Darja Sladkova 16a. /Pärnu Kunstikool

EESTI KUNSTIKOOLIDE LIIDU PREEMIAD:

Paul-Egert Peensalu, 16a/ Kuusalu Kunstide Kool

Kertu Einborn ,11a/ Kuusalu Kunstide Kool

Karin Masterov , 12a/ Kuusalu Kunstide Kool

Maria Lee Moorits 9a/ Kuusalu Kunstide Kool

Kendra Kruusla , 15a./ Pärnu Kunstikool

Mona Saksladu , 15a./ Pärnu Kunstikool

Artur Anikiitšuk , 15a./ Pärnu Kunstikool

Liisu Saar , 15a./ Pärnu Kunstikool

Nadezda Krjukova , 16a./ Pärnu Kunstikool

Faustus Bolitšenko , 10a./ Pärnu Kunstikool

Mia-Eliise Pors 15a. /Kiili Kunstide Kool

Berit Raja 14a. /Kiili Kunstide Kool

Mirjam Vahemäe , Mariliis Kruve , 15a./ Kose Gümnaasium

Riia Reiljan , 14a. /Kose Kunstikool

Annika Lindjärv , 14a. /Kose Kunstikool

Eliise-Liisa Lepp , Geidy Sepp ,13a. /Kose Kunstikool

Kirke Savitsch , 12a. /Kose Kunstikool

Grete Suurhans , 11a. /Kose Kunstikool

Luise Susanna Lille, 10a. /Kose Kunstikool

Sarah Maria Parmask, 9a. /Kose Kunstikool

Laura Mäesaar, 13a. /Kose Kunstikool

Chiara Kivisaar, 8a. /Kose Kunstikool

Tristjan Lutter , 6 klass , Harmi õpipaik/ Harmi Õpipaik, Kose Gümnaasium

Lukas Heina , 11a. /Kohila Koolituskeskus

Rahe Mari , 9a. /Kohila Koolituskeskus

Brigita Uueni , 11a. /Kohila Koolituskeskus

Keete-Maria Jõesaar , 10a. /Kohila Koolituskeskus

Karolin Urva , 9a. /Kohila Koolituskeskus

Ulla Inger Veri , 13a. /Kohila Koolituskeskus

Marie Martcelle Martinson , 13a. /Kohila Koolituskeskus

Saskia Lukkonen , 10a. /Kohila Koolituskeskus

Mirtel Vinnal , 7a. /Kohila Koolituskeskus

Mattias –Hindrik Kolnes , 10a. /Kohila Koolituskeskus

/Võru Kesklinna Kool

Kärt Utsu , 13a. /Võru Kesklinna Kool

Ketlin Häelme , 10a. /Võru Kesklinna Kool

Mirtel Saks , 10a. /Võru Kesklinna Kool

Getrin Stepanov , 11a. /Märjamaa MKK

Kessu Kalbus , 11a. /Märjamaa MKK

Laura-Lysete Atel , 13a. /Märjamaa MKK

Loel“ kunstistuudio

Karmen Piip 7a , Katrin Randorg 7a , Elisanne Ester 7a/ „Loel“ kunstistuudio

Kristjan Kaljukivi 10a. ,Miron Kolesov 9a , Aron Mülberg 8a./ „Loel“ kunstistuudio

Täname kõiki osavõtjaid, juhendajaid, Kohila Koolituskeskuse kollektiivi, omavalitsususi, žüriid!

Eriline tänu Teadus-ja Haridusministeeriumile toetuse eest.

Eelmine
Arhitektuurikonkurss 2017
Järgmine
Üllatav leid 2018
google11ff32d36d05d76b.html