Eesti Haridusfoorumi distantsõppe kogemuste küsitlus

EHF küsimustik kõigile õpilastele, õpetajatele ja lastevanematele.
 
Lõppev distantsõppe teine hooaeg on kestnud mõningate pausidega juba üle aasta ning olnud kõigile raske taluda.
 
Palume teil vastata Eesti Haridusfoorumi (EHF) küsimustikule, mis annab võimaluse õpilastele, õpetajatele ja lastevanematele jagada oma kogemusi ja tähelepanekuid äsja lõppenud teisest distantsõppe ajast.
 
Eelmisel kevadel tegime Facebookis esimese distantsõppe kogemust kaardistava küsitluse õpilaste, õpetajate ja lastevanemate hulgas, millele saime üle 1600 vastuse. Et teada saada, millised on selle aasta kogemused võrreldes eelmise kevadega, korraldame nüüd jätku-uuringu.
 
Uuring on suunatud kõikidele üldharidus-, kutse- ja huvikoolide õpilastele, nende vanematele ja õpetajatele. Selle küsitluse tulemuste põhjal teeb Haridusfoorum kokkuvõtte ja ettepanekud nii koolidele kui haridusministeeriumile distantsõppe kogemuste arvestamiseks. See kokkuvõte tehakse kättesaadavaks ka meie kodulehel.
 
Küsitlus on anonüümne, teie nime ega muid isikuandmeid ei avaldata ning konkreetseid vastuseid ei säilitata peale kokkuvõtete tegemist.
 
Meil oleks hea meel, kui leiaksite 15-20 minutit aega vastamiseks ning levitaksite küsimustiku linki ka oma sõpradele ja kolleegidele.
 
Küsimustik on avatud vastamiseks kuni 23. maini.
 
Õpilaste küsitlus on siin: https://www.surveymonkey.com/r/CC6FYWW
Õpetajate küsitlus on siin: https://www.surveymonkey.com/r/WK9FJMD
Lastevanemate küsitlus on siin: https://www.surveymonkey.com/r/WG295NX
 
Täname koostöö eest!
Eesti haridusfoorum
 
Info jagatud Eesti Haridusfoorumi lehelt.

Ootame sind veebikohvihommikule!

Hea õpetaja Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 16. mail kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul.   Seekordseks teemaks on ”Lastevanemate kaasamine kooli tegevustesse”. Arutleme

Sotsiaalkunstiprojekt “Empaatia stimulatsioon”

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses avati 27. aprillil sotsiaalkunstiprojekt “Empaatia stimulatsioon”. Kunstiprojekti autorid, Tartu 2024 noorte kaasaegse kunsti aasta noored, kelle hulgas on ka mitmed Eesti

Kaasaegse kunsti suvelaager – võta osa!

Kaasaegse kunsti suvelaager kutsub sind osalema! Meil on koos juba mõnus seltskond õpetajatest, kes on osalenud kaasaegse kunsti kogemuskoolitusel Lihulas ja Tartus, kuid ruumi on