Kutsume oma liikmeskoolide juhte juhtimis- ja motivatsioonikoolitusele

Juhtimiskoolitus toimub 7. – 8. novembril 2022 Paide Kunstikoolis algusega kell 10.30 ja lõpeb järgmisel päeval kell 16.00. Koolituse viib läbi pikaaegse tippjuhi kogemusega koolitaja ja konsultant Urmo Vallner.

Koolitusele on oodatud kunstikoolide juhid – direktorid või õppejuhid. Kuna on veel vabu kohti, siis soovi korral saab igast koolist koolitusele registreerida kuni 2 esindajat. Kõik osalejad saavad koolitustõendi.

 

Koolituse omaosalus on 50 eurot inimese kohta. Omaosalus sisaldab koolitust, ööbimist ja toitlustust. Ööbimine on kahestes ja kolmestes tubades Paide SPA Hotellis.

Kui keegi saab ühistranspordiga Türile ja vajab sealt edasi transporti Paidesse, siis andke teada ja me tuleme teile Türile vastu.

 

Registreeru SIIT

Registreerumise tähtaeg on 25. oktoober 2022.

 

AJAKAVA

 

ESMASPÄEV 07.11

 

10.30 Tervituskohv

11.00 Koolitus

13.00 Lõuna

14.00 Koolitus

15.30 Kohvipaus

15.45 Koolitus

17.30 Päeva lõpp

18.00 Õhtusöök

 

TEISIPÄEV 08.11

 

Hommikusöök hotellis

10.00 Koolitus

12.00 Lõuna

13.00 Koolitus

14.30 Kohv

14.45 Koolitus

16.00 Päeva lõpp

 

Koolituse teemad on:

 

Juhi roll

Koolitusel käsitleme juhi rolli ja tänapäeva juhtimistrende. Mis on juhi töö ja mis ei ole? Kuidas on võimalik juhi tööd süstematiseerida ja kuidas on arusaamine juhtimisest ja võimu omamisest ajas muutunud? Kui palju peaks juhid investeerima aega juhi ja spetsialisti rolli?

 

Töötajate juhendamine 

Üks juhi oskustest on töötajale õiges mahus tähelepanu pööramine. Juhid võivad töötajad oma pidevate õpetussõnadega teovõimetuks ja ebakindlaks või juhendamisest kõrvalehoidumisega ebaefektiivseks muuta. Millistele töötajatele ja kui palju aega ning millisel moel tuleks investeerida?

 

Mentorlus

Mis on mentorlus ja kuidas mentorluse võimalusi ära kasutada?

 

Delegeerimisoskused

Delegeerimine on üks juhi oskustest. Räägime, miks delegeerimine on tähtis ja kuidas seda teha nii, et ka töötajad õnnelikud oleksid. Vaatame üle ohud, mis kaasnevad oma tööülesannete edasiandmisega ning olukorrad, kus töötajad oma tööülesandeid meile delegeerima kipuvad.

 

Motivatsioon 

Mis on motivatsioon? Ühtlustame oma arusaama motivatsiooni olemusest. Räägime sisemistest ja välimistest motivaatoritest ja motivatsioonist. Liidri ja juhi võimaluste arsenalist töötaja motivatsiooni hoidmisel ning arutleme, kas inimest on üldse võimalik motiveerida või tuleb hoiduda tema motiveerimisest. Kuidas luua ja arendada meeskonnas positiivset õhkkonda ning kuidas ennast motiveerida?

 

Registreeru SIIT

Minu klaas 2023 tulemused

Aasta algul käivitunud ja maikuu lõpus finišisse jõudnud Minu klaasi konkurss oli edukas. Konkursile laekus 63 klaasikunsti tööd ja 102 kujutava kunsti tööd. Minu klaasi

Õppeülesannete konkursi tulemused

On rõõm teatada, et meie õppeülesannete konkursi tulemused on selgunud. Konkursile esitasid 27 autorit 41 ülesannet.  Žürii, koosseisus Aapo Pukk, Anu Kalm, Kristi Kongi ja

Veebikohvihommik teemal “Tervislik Kunstikool”

Sellel aastal alustas kunstikoolide liit taas veebikohvihommikute korraldamisega, etõpetajatel ja teistel teemadest huvitatutel, oleks võimalus oma ringkonna inimestega arutadaerinevatel teemadel.   Selle kevade viimasel kohtumisel

Üleskutse- saatke fotosid oma lõpetajate lõputöödest!

Pildistame üles oma lõpetajate lõputöid! Palume valikut lõputöödest, kokku kuni 10 ja saata kunstikoolideliit@gmail.com. Meili pealkirjaks palume märkida LÕPUTÖÖD. Meilis lisada kooli nimi ja iga töö puhulÕpilase nimi

Eelteade ehk pane NoDi toimumise aeg oma kalendrisse kirja!

Disainilaager “NoDi 2023” ootab noori ja õpetajaid 24.-27.10.2023 Lihulasse! Seekordsel NoDi’l võtame ette ääremaastumisega seotud teemad.    Laagrisse registreerimise link: https://forms.gle/ChmYyc4UcKvN7s267    Kas on üldse