Kutsume oma liikmeskoolide juhte juhtimis- ja motivatsioonikoolitusele

Juhtimiskoolitus toimub 7. – 8. novembril 2022 Paide Kunstikoolis algusega kell 10.30 ja lõpeb järgmisel päeval kell 16.00. Koolituse viib läbi pikaaegse tippjuhi kogemusega koolitaja ja konsultant Urmo Vallner.

Koolitusele on oodatud kunstikoolide juhid – direktorid või õppejuhid. Kuna on veel vabu kohti, siis soovi korral saab igast koolist koolitusele registreerida kuni 2 esindajat. Kõik osalejad saavad koolitustõendi.

 

Koolituse omaosalus on 50 eurot inimese kohta. Omaosalus sisaldab koolitust, ööbimist ja toitlustust. Ööbimine on kahestes ja kolmestes tubades Paide SPA Hotellis.

Kui keegi saab ühistranspordiga Türile ja vajab sealt edasi transporti Paidesse, siis andke teada ja me tuleme teile Türile vastu.

 

Registreeru SIIT

Registreerumise tähtaeg on 25. oktoober 2022.

 

AJAKAVA

 

ESMASPÄEV 07.11

 

10.30 Tervituskohv

11.00 Koolitus

13.00 Lõuna

14.00 Koolitus

15.30 Kohvipaus

15.45 Koolitus

17.30 Päeva lõpp

18.00 Õhtusöök

 

TEISIPÄEV 08.11

 

Hommikusöök hotellis

10.00 Koolitus

12.00 Lõuna

13.00 Koolitus

14.30 Kohv

14.45 Koolitus

16.00 Päeva lõpp

 

Koolituse teemad on:

 

Juhi roll

Koolitusel käsitleme juhi rolli ja tänapäeva juhtimistrende. Mis on juhi töö ja mis ei ole? Kuidas on võimalik juhi tööd süstematiseerida ja kuidas on arusaamine juhtimisest ja võimu omamisest ajas muutunud? Kui palju peaks juhid investeerima aega juhi ja spetsialisti rolli?

 

Töötajate juhendamine 

Üks juhi oskustest on töötajale õiges mahus tähelepanu pööramine. Juhid võivad töötajad oma pidevate õpetussõnadega teovõimetuks ja ebakindlaks või juhendamisest kõrvalehoidumisega ebaefektiivseks muuta. Millistele töötajatele ja kui palju aega ning millisel moel tuleks investeerida?

 

Mentorlus

Mis on mentorlus ja kuidas mentorluse võimalusi ära kasutada?

 

Delegeerimisoskused

Delegeerimine on üks juhi oskustest. Räägime, miks delegeerimine on tähtis ja kuidas seda teha nii, et ka töötajad õnnelikud oleksid. Vaatame üle ohud, mis kaasnevad oma tööülesannete edasiandmisega ning olukorrad, kus töötajad oma tööülesandeid meile delegeerima kipuvad.

 

Motivatsioon 

Mis on motivatsioon? Ühtlustame oma arusaama motivatsiooni olemusest. Räägime sisemistest ja välimistest motivaatoritest ja motivatsioonist. Liidri ja juhi võimaluste arsenalist töötaja motivatsiooni hoidmisel ning arutleme, kas inimest on üldse võimalik motiveerida või tuleb hoiduda tema motiveerimisest. Kuidas luua ja arendada meeskonnas positiivset õhkkonda ning kuidas ennast motiveerida?

 

Registreeru SIIT

Ootame sind veebikohvihommikule!

Hea õpetaja Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 16. mail kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul.   Seekordseks teemaks on ”Lastevanemate kaasamine kooli tegevustesse”. Arutleme

Sotsiaalkunstiprojekt “Empaatia stimulatsioon”

Valga Kultuuri- ja Huvialakeskuses avati 27. aprillil sotsiaalkunstiprojekt “Empaatia stimulatsioon”. Kunstiprojekti autorid, Tartu 2024 noorte kaasaegse kunsti aasta noored, kelle hulgas on ka mitmed Eesti

Kaasaegse kunsti suvelaager – võta osa!

Kaasaegse kunsti suvelaager kutsub sind osalema! Meil on koos juba mõnus seltskond õpetajatest, kes on osalenud kaasaegse kunsti kogemuskoolitusel Lihulas ja Tartus, kuid ruumi on