Kutsume oma liikmeskoolide juhte juhtimis- ja motivatsioonikoolitusele

Juhtimiskoolitus toimub 7. – 8. novembril 2022 Paide Kunstikoolis algusega kell 10.30 ja lõpeb järgmisel päeval kell 16.00. Koolituse viib läbi pikaaegse tippjuhi kogemusega koolitaja ja konsultant Urmo Vallner.

Koolitusele on oodatud kunstikoolide juhid – direktorid või õppejuhid. Kuna on veel vabu kohti, siis soovi korral saab igast koolist koolitusele registreerida kuni 2 esindajat. Kõik osalejad saavad koolitustõendi.

 

Koolituse omaosalus on 50 eurot inimese kohta. Omaosalus sisaldab koolitust, ööbimist ja toitlustust. Ööbimine on kahestes ja kolmestes tubades Paide SPA Hotellis.

Kui keegi saab ühistranspordiga Türile ja vajab sealt edasi transporti Paidesse, siis andke teada ja me tuleme teile Türile vastu.

 

Registreeru SIIT

Registreerumise tähtaeg on 25. oktoober 2022.

 

AJAKAVA

 

ESMASPÄEV 07.11

 

10.30 Tervituskohv

11.00 Koolitus

13.00 Lõuna

14.00 Koolitus

15.30 Kohvipaus

15.45 Koolitus

17.30 Päeva lõpp

18.00 Õhtusöök

 

TEISIPÄEV 08.11

 

Hommikusöök hotellis

10.00 Koolitus

12.00 Lõuna

13.00 Koolitus

14.30 Kohv

14.45 Koolitus

16.00 Päeva lõpp

 

Koolituse teemad on:

 

Juhi roll

Koolitusel käsitleme juhi rolli ja tänapäeva juhtimistrende. Mis on juhi töö ja mis ei ole? Kuidas on võimalik juhi tööd süstematiseerida ja kuidas on arusaamine juhtimisest ja võimu omamisest ajas muutunud? Kui palju peaks juhid investeerima aega juhi ja spetsialisti rolli?

 

Töötajate juhendamine 

Üks juhi oskustest on töötajale õiges mahus tähelepanu pööramine. Juhid võivad töötajad oma pidevate õpetussõnadega teovõimetuks ja ebakindlaks või juhendamisest kõrvalehoidumisega ebaefektiivseks muuta. Millistele töötajatele ja kui palju aega ning millisel moel tuleks investeerida?

 

Mentorlus

Mis on mentorlus ja kuidas mentorluse võimalusi ära kasutada?

 

Delegeerimisoskused

Delegeerimine on üks juhi oskustest. Räägime, miks delegeerimine on tähtis ja kuidas seda teha nii, et ka töötajad õnnelikud oleksid. Vaatame üle ohud, mis kaasnevad oma tööülesannete edasiandmisega ning olukorrad, kus töötajad oma tööülesandeid meile delegeerima kipuvad.

 

Motivatsioon 

Mis on motivatsioon? Ühtlustame oma arusaama motivatsiooni olemusest. Räägime sisemistest ja välimistest motivaatoritest ja motivatsioonist. Liidri ja juhi võimaluste arsenalist töötaja motivatsiooni hoidmisel ning arutleme, kas inimest on üldse võimalik motiveerida või tuleb hoiduda tema motiveerimisest. Kuidas luua ja arendada meeskonnas positiivset õhkkonda ning kuidas ennast motiveerida?

 

Registreeru SIIT

Kunstikoolide juhid õppereisil Helsingis

Kunstikoolide juhid käisid 3. – 4. jaanuaril õppereisil Helsingis, kus muuhulgas külastati Põhja-Helsingi kunstikooli ning olulisemaid kunstimuuseume- ning galeriisid. Põhja-Helsingi kunstikoolis tervitas meid direktor Heidi

Palju õnne Ahtme Kunstide Kool!

Küll on uhke tunne, et Ahtme Kunstide kool, meie liikmeskool on nomineeritud “Aasta huvihariduse või -tegevuse pakkuja” nimekirjas. Palju õnne Teile!   Noorte Heaks Tänu

Palju õnne Rita!

Rita Proos, Pärnu Kunstide Kooli meedia-, programmi- ja kommunikatsioonijuht ning Eesti Kunstikoolide liidu infojuht.   Meil on nii hea meel, et meie Ritat on märgatud.

Minu Klaas 2023

Kehtna Kunstide Kool kuulutab välja üle-Eestilise kunstikonkursi “Minu Klaas 2023“. Konkursi teema „Tarbeklaas“. Konkursi tähtaeg on 8. mai 2023. Konkursi tingimused ja kajastused  Kehtna Kunstide

Pakime kokku aasta 2022

Üks tegus aastaring on jälle täis saanud ning aeg on piparkoogihõngulises pühademeeleolus möödunule tagasi vaadata.   Oleme sel aastal üheskoos palju korda saatnud. Oleme tänulikud