Kunstivaldkonna huvikoolide näidisõppekava on valmis!

Hurraa-hurraaa!

Suur töö on end ära tasunud ja suureks rõõmuks on valmis saanud meie kunstivaldkonna huvikoolide näidisõppekava. Õppekavast endast ei hakka üldse ülearu pikalt kirjutama- mine vaata videost ja saad kohe selge pildi.

 

Küll aga tahame väga tänada kõiki, ilma kelleta ei oleks kindlasti midagi nii toredat valmis saanud. Aitäh töörühmades osalejatele ja EKKL liikmetele, kes oma nõu ja jõuga abiks olid.

Aitäh Haridus- ja Teadusministeeriumile, Haridus- ja Noorteametile tuge pakkumast.

Aitäh Maria Jürimäe, kes aitas kogu tööprotsessi koos hoida ja suunda hoida.

Aitäh Joonmeedia ilma kelleta meil ei oleks nii ägedat lõppvisuaali.

 

Ja nüüd, mine vaata üks kord, kaks korda, mitu korda, koos oma kooli õpetajatega, õpilastega ja tundke rõõmu!

EKKL Lääne-Virumaa koolidel külas

Eesti Kunstikoolide Liidu juhatus külastas märtsi lõpupäevil Lääne-Virumaa kunstikoole. Värviküllases ja kunsti täis Tapa Muusika-ja Kunstikoolis tervitasid meid sealsed kunstiõpetajad ja direktor Ilmar Kald. Ühtlasi saime

Kaasaegse kunsti suvelaager

Kaasaegse kunsti suvelaager on planeeritud kahe kaasaegse kunsti kogemuskoolituse grupi jätkukoolitusena. Laager toimub 22.-25.juulil Põldotsa talus Läänemaal.   Kutse koolitusgruppidele on saadetud e-maili teel.  

Loominguline konkurss HELIKANDJA NÄGU

Kutsume 7.-19. aastaseid lapsi ja noori osalema kunstilisel konkursil, mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu suure ajalooga praktilisele kunstivormile ja helikandjate ümbriste erinevatele kujundustele. Ühtlasi tutvustada

Veebikohvihommik 15.märts

Hea õpetaja! Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 15. märtsil kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul. Sel kohtumisel tutvustab liidu juhatus: ”101 modelli” ehk Eesti

Kunstikoolide Liidu kunstiõpetajate suvine õppelaager

Taaskord ootame teid Eesti Kunstikoolide Liidu kunstiõpetajate suvisesse õppelaagrisse. Sel aastal toimub laager 1.-6. juulil Tõstamaal.  Teemadeks on tsüanotüüpia ja akvarell. Tsüanotüüpia on üks fototrüki menetlusi, mille erinevaid mängulisi võimalusi ja põnevat

Märjamaa Muusika- ja Kunstikool kutsub näitusele

Märjamaa Muusika- ja Kunstikooli näitus Tallinnas Kullo lastegaleriis (Kuninga 6) lõpetab meie kooli 35. aastapäeva tähistamise sündmuste rea.   Olete väga oodatud meie kunstiõpilaste näitusele

Aasta tegija huvihariduses – Margit Mikk

Noortevaldkonna tunnustuskonkursil “Noorte Heaks Tänu”  sai suure tunnustuse meie Margit – aasta tegija huvihariduses. Palju õnne veelkord Margit!Tegime selle puhul Margitiga intervjuu ja jagame seda