Ootame õpetajate maalilaagri töid näitusele!

Kutsume kõiki kunstiõpetajate maalilaagri osalejaid oma töödega näitusele “ROHELINE JÄRV”.
 
Näitus saab avatud 10. septembril Märjamaa Rahvamaja Ly galeriis. Samal päeval toimub seal ka Eesti Kunstikoolide Liidu korraldatud õppeülesannete konkursi 2021 seminar, kuhu olete kõik oodatud.
 
Edaspidi saab näitus rändama teie poolt korraldatud kohtades. Siit ka palve – kuulake maad ja andke teada, millal ja kus saate seda näitust eksponeerida.
 
Osalemaks näitusel, palun tööd toimetada hiljemalt 4. septembriks Märjamaa Rahvamajja ( Sauna 2, Märjamaa, 78301 Rapla maakond). Märksõna “kunstiõpetajate näitus”. Võimalus on ka tööd otse üle anda Olustveres inspiratsiooni päevadel 17.-19.08.
 
Kuna tööd koosnevad mitmest osast, siis iga lõuendi taha kirjutada:
1. Kogu seeria nimi (kui on)
2. Antud teose nimi (kui on)
3. valmimise koht ja aasta
4. tehnika
5. mõõdud
6. Autor
 
Ühtlasi palun ka sama info lisada trükituna ühel lehel koos autori kontaktandmetega.
 
Tervitades ja inspireerivat näitust oodates
Anne Aaspõllu

EKKL Lääne-Virumaa koolidel külas

Eesti Kunstikoolide Liidu juhatus külastas märtsi lõpupäevil Lääne-Virumaa kunstikoole. Värviküllases ja kunsti täis Tapa Muusika-ja Kunstikoolis tervitasid meid sealsed kunstiõpetajad ja direktor Ilmar Kald. Ühtlasi saime

Kaasaegse kunsti suvelaager

Kaasaegse kunsti suvelaager on planeeritud kahe kaasaegse kunsti kogemuskoolituse grupi jätkukoolitusena. Laager toimub 22.-25.juulil Põldotsa talus Läänemaal.   Kutse koolitusgruppidele on saadetud e-maili teel.  

Loominguline konkurss HELIKANDJA NÄGU

Kutsume 7.-19. aastaseid lapsi ja noori osalema kunstilisel konkursil, mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu suure ajalooga praktilisele kunstivormile ja helikandjate ümbriste erinevatele kujundustele. Ühtlasi tutvustada

Veebikohvihommik 15.märts

Hea õpetaja! Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 15. märtsil kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul. Sel kohtumisel tutvustab liidu juhatus: ”101 modelli” ehk Eesti

Kunstikoolide Liidu kunstiõpetajate suvine õppelaager

Taaskord ootame teid Eesti Kunstikoolide Liidu kunstiõpetajate suvisesse õppelaagrisse. Sel aastal toimub laager 1.-6. juulil Tõstamaal.  Teemadeks on tsüanotüüpia ja akvarell. Tsüanotüüpia on üks fototrüki menetlusi, mille erinevaid mängulisi võimalusi ja põnevat

Märjamaa Muusika- ja Kunstikool kutsub näitusele

Märjamaa Muusika- ja Kunstikooli näitus Tallinnas Kullo lastegaleriis (Kuninga 6) lõpetab meie kooli 35. aastapäeva tähistamise sündmuste rea.   Olete väga oodatud meie kunstiõpilaste näitusele

Aasta tegija huvihariduses – Margit Mikk

Noortevaldkonna tunnustuskonkursil “Noorte Heaks Tänu”  sai suure tunnustuse meie Margit – aasta tegija huvihariduses. Palju õnne veelkord Margit!Tegime selle puhul Margitiga intervjuu ja jagame seda