Õpilaste veebikunstitund Tanel Veenrega 17. oktoobril kell 16.00

Ootame taas kõiki kunstiõpilasi- ja õpetajaid osalema Eesti Kunstikoolide Liidu korraldatavas veebi kunstitunnis 17. oktoobril 2023 kell 16.00 – 17.00 Zoomis.

 

Õppeaasta esimese kohtumise teema –  “Ei lind ega loom – Elust nahkhiirena” räägib ehtekunstnik ning moe- ja reklaamifotograaf Tanel Veenre.

Foto: erakogu

Tanel Veenre

(s 1977)

 

www.tanelveenre.com 
www.tanelveenre.art 
 
Ehtekunstniku haridusega disainer, moelooja, fotograaf ja kirjutaja. Tanel Veenre on esitlenud oma loomingut enam kui 300 näitusel ja moeshow’l üle maailma. Ta on õpetanud ülikoolides ning andnud töötubasid ja loenguid Eestis, Uus-Meremaal, Brasiilias, Hiinas, Soomes, Portugalis, Hispaanias, Norras, Iisraelis, Rootsis, Taiwanil, Mehhikos, Saksamaal ja šotimaal. Alates 2013 juhib Tanel Veenre omanimelist kaubamärki, mis on müügil enam kui 40-s poes. Peamiseks ekspordituruks on Hiina.  Tanel Veenre on kaksikute isa ja õnnelik inimene.

 

Palume osalejatel eelnevalt veebitundi registreeruda. Registreeruma peaks õpetaja, kes edastab osalemise lingi oma õpilastele.

 

Veebitund sobib õpilastele vanuses 11 – 18.

 

Registreerimisvormi leiad SIIT
 
Osalemiseks ZOOMi link: 

Eesti Kunstikoolide Liidu üldkoosolek

Eesti Kunstikoolide Liidu üldkoosolek toimub 4. aprillil 2025 kell 11 – 13.30 Tartu Lastekunstikoolis (Tiigi 61).  KOOSOLEKU PÄEVAKORD: 2024 majandusaasta aruande ja tegevusaruande kinnitamine 2025 aasta tegevusplaan

Veebikohvihommikule!

Kutsume kõiki huvilisi Eesti Kunstikoolide Liidu veebikohvihommikule 9. aprillil 2025 kell 9:30 – 10:30.  Kohvihommiku teema on seekord „Erasmus+ ja Euroopa Solidaarsuskorpuse toetusvõimalused noortele“ ja täpsemini: Erasmus+ noortevahetused (rahvusvahelised

101 modelli

Riigikogu hoones on avatud näitus „101 modelli“, kus Eesti kunstikoolide noored on loonud üle 800 portree rahvasaadikutest!    Näitus on avatud kuni 27. veebruarini. Näitus