Osale töötoas „Autoriõigus ja kunstiõpetus – praktilised küsimused klassiruumist.“

Töötuba keskendub praktilistele küsimustele, mis tekivad kunstiõpetuse aine raames klassiruumis nii õpilaste kui ka õpetajate tööga seoses.

  • Millistel tingimustel võib kasutada õppetöös veebist allalaaditud pilte ja ka muusikat?
  • Millised õigused tekivad õpilastel oma koolitööde raames loodud teostele ja mida tohivad õpetajad nende töödega teha (näiteks avaldada kooli veebilehel vms)?
  • Mida peavad õpetajad silmas pidama õppematerjalide loomisel, kui nad kasutavad teiste materjali ja kuidas võib hiljem õppematerjale levitada?

Töötoas keskendutakse praktiliste vastuste ning lahenduste otsimisele – seda nii läbi näidete kui ka elust enesest ülesannete. 

 
Töötuba viib läbi Virgo Sillamaa, ekspertidena osalevad Eesti Autorite Ühingu tegevjuht Mati Kaalep ning vandeadvokaat Mari Must Ellex Raidla Advokaadibüroost.
 
Aeg: 24. august 2022 kell 10.00 – 13.00
 
Koht: töötuba toimub veebikeskkonnas Zoom (link ja kalendrikutse saadetakse
registreerimisel) 
 
Kellele: kunstiõpetajad
 
Osalemine: tasuta, kuid eelregistreerimisega (kohtade arv on piiratud) Osalemiseks registreeri ennast SIIN.
 
Põhjalikuma info leiate kodulehel: https://intellektuaalomand.ee/koolitused/ ning lisan sama infolehe ka manusesse.
 
Kui sul on juba tekkinud küsimus, millele sooviksid töötoas kindlasti vastust, siis
saada see enne koolitust aadressil virgo@intellektuaalomand.ee  
Koolituspäeval osalejad saavad TÜ Viljandi kultuuriakadeemia täiendusõppe tõendi.
 
 

KUTSE avamisele 31. jaanuaril Kunstikooli galeriisse

Viimsi Kunstikooli galerii esitleb: Anna-Maria Montonen / Liustiku kehadAVAMINE 31. jaanuaril 2026 kell 15.00  Liustiku Kehad viib meid audiovisuaalsesse ruumi, kus kohtume liustikumaastikega. Tantsijate liikumine loob

Näitusele!

Meil on sulle mõned näitusesoovitused! Tasub minna ja olla osa!   RAE HUVIALAKOOL näitus avatud kuni 08.03 “Mina ja see, mis mu ümber”   JÕHVI

Rae Huvialakool – Esikoht Kumu kunstikonkursil

Rae Kunstikooli õpilane Anna Krethel Hermaküla osales õpetaja Edyth Raamat-Makke juhendamisel Kumu esimesel lastekunstinäituse kunstikonkursil. Žüriiliikmed valisid Anna Kretheli töö „Minu minakaru” 9–12-aastaste vanuserühmas 1.

NoDi näitus

Põnev uudis – esmakordselt on Eesti Kunstikoolide Liidu korraldatud disainilaagri teemadel valminud näitus ning kõigile Narva kesklinnas jalutajatele vaadata. Näitus oli kogu detsembri üleval Narva

Põltsamaa Kunstikooli näitus ANTIIK

Põltsamaa Kunstikoolis on avatud sügissemestri tööde näitus „ANTIIK“, mis viib külastaja rännakule antiikmaailma kunsti ja kultuuri juurde. Näitusel on väljas õpilaste sügissemestri jooksul valminud tööd,

Veebikohvihommik Kadi Kreisiga

Kutsume kõiki huvilisi osalema Eesti Kunstikoolide Liidu veebikohvihommikul, mis toimub 2. veebruaril 2026 kell 10 veebikeskkonnas Zoom. Meie külaline on sel korral Tartu Kunstikooli direktor