Osale töötoas „Autoriõigus ja kunstiõpetus – praktilised küsimused klassiruumist.“

Töötuba keskendub praktilistele küsimustele, mis tekivad kunstiõpetuse aine raames klassiruumis nii õpilaste kui ka õpetajate tööga seoses.

  • Millistel tingimustel võib kasutada õppetöös veebist allalaaditud pilte ja ka muusikat?
  • Millised õigused tekivad õpilastel oma koolitööde raames loodud teostele ja mida tohivad õpetajad nende töödega teha (näiteks avaldada kooli veebilehel vms)?
  • Mida peavad õpetajad silmas pidama õppematerjalide loomisel, kui nad kasutavad teiste materjali ja kuidas võib hiljem õppematerjale levitada?

Töötoas keskendutakse praktiliste vastuste ning lahenduste otsimisele – seda nii läbi näidete kui ka elust enesest ülesannete. 

 
Töötuba viib läbi Virgo Sillamaa, ekspertidena osalevad Eesti Autorite Ühingu tegevjuht Mati Kaalep ning vandeadvokaat Mari Must Ellex Raidla Advokaadibüroost.
 
Aeg: 24. august 2022 kell 10.00 – 13.00
 
Koht: töötuba toimub veebikeskkonnas Zoom (link ja kalendrikutse saadetakse
registreerimisel) 
 
Kellele: kunstiõpetajad
 
Osalemine: tasuta, kuid eelregistreerimisega (kohtade arv on piiratud) Osalemiseks registreeri ennast SIIN.
 
Põhjalikuma info leiate kodulehel: https://intellektuaalomand.ee/koolitused/ ning lisan sama infolehe ka manusesse.
 
Kui sul on juba tekkinud küsimus, millele sooviksid töötoas kindlasti vastust, siis
saada see enne koolitust aadressil virgo@intellektuaalomand.ee  
Koolituspäeval osalejad saavad TÜ Viljandi kultuuriakadeemia täiendusõppe tõendi.
 
 

Loominguline konkurss HELIKANDJA NÄGU

Kutsume 7.-19. aastaseid lapsi ja noori osalema kunstilisel konkursil, mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu suure ajalooga praktilisele kunstivormile ja helikandjate ümbriste erinevatele kujundustele. Ühtlasi tutvustada

Tuleskulptuurid Kosel

14. jaanuar oli märgiline, Kose Huvikooli kunstiosakonna eestvedamisel toimus tuleskulptuuride festival Kosel – “VALGUSE ALGUS”.Miks just sellel päeval? Vanarahvakalendri järgi oli 14. jaanuar taliharjapäev, see

Tule veebikohvihommikule

Hea õpetaja.Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 31. jaanuaril kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul. Avame EKKL uue õppeülesannete konkursi ”Mis mõttes…” temaatika telgitaguseid ja