Soovitame soojalt!

KUULA!

Soovitame kuulata veebiseminari “Motivatsiooni alused” salvestust. Veebiseminaris räägib Tallinna Ülikooli haridusteaduste instituudi teadur Grete Arro:

  1. kuidas õppimine ajus toimub;
  2. kuidas meie uskumused või mõtteviis mõjutavad meie tegutsemist ja edu;
  3. mis on meie motivatsiooni “vitamiinid”.

https://www.youtube.com/watch?v=-moXsPV6Jic

 

VAATA!

 

Jupiter on ERR-i tasuta veebikanal, mis näitab parimaid saateid, sarju, filme, dokfilme ning võimaldab mugavalt otse kuulata kõiki ERRi raadio ja teleprogramme.

Nüüd on nad loonud ka eraldi kategooria: Õpi kodus, et teha õpetajatele ja õpilastele sobivate filmide, sarjade ja saadete leidmine lihtsamaks. 

 

Panime kokku ka nimekirja omapoolsete soovitustega:

 

1.Kunst on ainus pääsetee. Konrad Mägi eluloofilm

2.Olev Subbi. Elu kuues peatükis

3.Ülo Sooster. Mees, kes kuivatas rätikut tuule käes

4.Leonhard Lapin. Protsess

5.Eesti Kunstimuuseum 100

6.Ikoon

7.Tagaotsitav: Banksy!

 

Tunned, et põnevatest distantsõppe ülesannetest on põud, jaks on otsas ja tahaks võtta hetke enda jõuvarude taastamiseks. Siis vaadake lastega mõni film ja pärast video teel kohtudes arutlege nähtu üle. Ja mine tea, ehk sünnib just mõnda filmi vaadates põnev õppeülesande idee.

 

Lisaks antud filmidele, soovitame ka vaadata etv kanalilt neljapäeviti kell 22.05 saatesarja „Kool minu kodus“. Saadet saab vaadata ka Jupiteri keskkonnas  https://jupiter.err.ee/1608139768/kool-minu-kodus

Saates räägitakse distantsõppe muredest ja rõõmudest nii õpetaja, lapsevanema kui ka õpilase vaatenurgast. Hea on õppida nii edulugudest kui ka raskustest. Sest me oleme ju selle olukorras kõik koos!

 

Kui ka Sina tead soovitada midagi, mida vaadata, lugeda, kuulata, kogeda, siis saada oma soovitus: rita.proos@kunstidekool.parnu.ee ja juba uue kuu uudiskirjas jagame ka Sinu soovitusi!

Loominguline konkurss HELIKANDJA NÄGU

Kutsume 7.-19. aastaseid lapsi ja noori osalema kunstilisel konkursil, mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu suure ajalooga praktilisele kunstivormile ja helikandjate ümbriste erinevatele kujundustele. Ühtlasi tutvustada

Tuleskulptuurid Kosel

14. jaanuar oli märgiline, Kose Huvikooli kunstiosakonna eestvedamisel toimus tuleskulptuuride festival Kosel – “VALGUSE ALGUS”.Miks just sellel päeval? Vanarahvakalendri järgi oli 14. jaanuar taliharjapäev, see

Tule veebikohvihommikule

Hea õpetaja.Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 31. jaanuaril kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul. Avame EKKL uue õppeülesannete konkursi ”Mis mõttes…” temaatika telgitaguseid ja