EKKL koolijuhid juhtimis- ja motivatsiooni koolitusel

Seda nädalat alustasid EKKL koolide juhid enda koolitamise ja motiveerimisega koos koolitaja Urmo Vallneriga. Kogunesime kaheks päevaks Paidesse ja võtsime asja kohe põhjalikult ette.

 

Aga miks Paides? Oleme liiduga võtnud eesmärgiks oma koolitustega jõuda meie erinevatesse liikmeskoolidesse. Nii saavad liikmed lisaks koolitusel osalemisele   võimaluse tutvuda teiste koolide tegemistega. Nii oligi meil sel korral suur rõõm, et meid võõrustas Paide Kunstikool. Suur aitäh kooliperele!

 

Seekordset koolitust viis läbi Urmo Vallner, kes aitas värske pilguga otsa vaadata meie juhtidel oma tööle ja positsioonile, raskustele ja võimalustele, rollile juhina. Kahe pika koolituspäeva jooksul jõudsime palju, kuid palju jäi veel käsitlemata. See ehk iseloomustab hästi, kui palju ühe juhi töö endas sisaldab. 

 

Mahuka koolituse kõrvalt proovisime ka veidi avastada imelist Paide linna. Kindlasti on avastamist väärt kohti veelgi, kuid selle korra põhjal soovitame meie kohe kindlasti minna Wittensteini Tegevusmuuseumisse 

 

Aitäh Urmole meid koolitamast ja aitäh kõigile juhtidele, kes leidsid aja koolitusest osa võtta. Jõudu ja innukust uute teadmiste ja märkamistega edasi minna!

Järgmiste koolitusteni!

Loovuurimuse töötoad koolides üle Eesti

Loomeprotsessi illutratsioon. Britta Benno Käes on taas loovtööde ja õpilasuurimuste tegemise aeg. Õppijad, kes valivad oma teemaks mõne kunstiga seotud küsimuse, on sageli kimbatuses, kuidas

KunstikooliÖÖ „Jäljed“ Haapsalu Kunstikoolis

Aastast 2017 toimub Haapsalu Kunstikoolis traditsiooniline koolisündmus, mil kunstikooli saab terveks ööks jääda. Seekord oli KunstikooliÖÖ teemaks: „Jäljed“, mis toimus 4.-5. novembril ning millest võttis

Õppülesannete seminar Pärnus

Reedel, 11.novembril said kunstiõpetajad kokku Pärnu Kunstide koolis, et jagada õppeülesandeid. Esitlusele tulid kõik selle aasta õppeülesannete konkurssi ära märgitud tööd. Tunnustatud tööd ja autorid: 

Eesti koolilaste metsapostkaart 2022

20. korda toimuv RMK poolt korraldatud konkurss “Eesti koolilaste metsapostkaart” ootab taas Eesti koolide 1.-9. klasside õpilaste joonistatud postkaarte.Tänavuse konkursi teemaks on: “MEIL ON SÕBRAD METSAS”.