Jõuluinstallatsioonide “Jõuluvalgus kodukohas” üleskutse liikmeskoolidele

Armsad liidu liikmed!

 

Eelmisel aastal võtsime osa Tallinna Lauluväljaku alternatiivkuuskede projektist, kus meie koolide õpilased ehitasid üles vägevad ja omapärased jõulukuused.


Sel aastal kutsume teid aga üles osa võtma meie oma jõuluinstallatsioonide loomise “Jõuluvalgus kodukohas” aktsioonist. 


Ehita enda kooli juurde või mõnda teise põnevasse, silmapaistvasse või olulisse kodukoha paika õpilastega koos omaenda jõuluinstallatsioon. Tee meisterdamisest ja lõpptulemusest pildid, kirjuta fotodele juurde oma jõuluinstallatsiooni pealkiri ja tegijate nimed ja saada meiliaadressile kunstikoolideliit@gmail.com


Teeme sellest ühise meeleoluka pildigalerii Eesti Kunstikoolide Liidu FB lehel, mis täieneb iga pildi saabudes. Pilte ootame 4. detsemrist 24. detsembrini.


Kõiki osavõtnud koole premeeritakse Eesti Kunstikoolide Liidu poolt. Preemiad saabuvad koolidesse 10. jaanuariks!


PS! Palun küsida luba õpilastelt fotode publitseerimiseks.

 

Soovime indu ja loomise rõõmu!

Loominguline konkurss HELIKANDJA NÄGU

Kutsume 7.-19. aastaseid lapsi ja noori osalema kunstilisel konkursil, mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu suure ajalooga praktilisele kunstivormile ja helikandjate ümbriste erinevatele kujundustele. Ühtlasi tutvustada

Tuleskulptuurid Kosel

14. jaanuar oli märgiline, Kose Huvikooli kunstiosakonna eestvedamisel toimus tuleskulptuuride festival Kosel – “VALGUSE ALGUS”.Miks just sellel päeval? Vanarahvakalendri järgi oli 14. jaanuar taliharjapäev, see

Tule veebikohvihommikule

Hea õpetaja.Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 31. jaanuaril kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul. Avame EKKL uue õppeülesannete konkursi ”Mis mõttes…” temaatika telgitaguseid ja