PORTREEFILMID KUNSTNIKEST: Lihula Muusika- ja Kunstikooli esilinastus

Kuus Eesti huvikooli tegid lühidokumentaalifilmid üheksast kunstnikust, kes on olnud või töötavad hetkel õpetajana. Filmid on mõeldud huvikoolide õppematerjaliks, aga neid saab soovi korral kasutada ka üldhariduskoolide kunstitundides.

 

Eile, 11.aprillil toimus Lihula Muusika- ja Kunstikooli film “Mõttekriipsud/Naima Neidre”. Esilinastusel olid kohal lihtsalt filmihuvilised, filmi tegijad ja peakangelane Naima ise. Filmi vaadati suurelt ekraanilt Lihula Kultuurimajas.

 

Vabariiklikku suurprojekti juhtis Kiviõli Kunstide Kool, rahaliselt toetas Eesti Kunstikoolide Liit läbi programmi “Noorte heaks”.
 
Meid aitasid filmi teha Sulev Keedus ja Joosep Michels, originaalmuusika autor ja esitaja on Kai Urb, meie kooli tegemisi organiseerisid õp. Kaisa ja Piia. Aitäh ka kõigile teistele asjaosalistele!
 

Loominguline konkurss HELIKANDJA NÄGU

Kutsume 7.-19. aastaseid lapsi ja noori osalema kunstilisel konkursil, mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu suure ajalooga praktilisele kunstivormile ja helikandjate ümbriste erinevatele kujundustele. Ühtlasi tutvustada

Tuleskulptuurid Kosel

14. jaanuar oli märgiline, Kose Huvikooli kunstiosakonna eestvedamisel toimus tuleskulptuuride festival Kosel – “VALGUSE ALGUS”.Miks just sellel päeval? Vanarahvakalendri järgi oli 14. jaanuar taliharjapäev, see

Tule veebikohvihommikule

Hea õpetaja.Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 31. jaanuaril kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul. Avame EKKL uue õppeülesannete konkursi ”Mis mõttes…” temaatika telgitaguseid ja