ÜLLATAV LEID 2022

Hingepuhastus

Laura Haljaste 17 a

Vändra Gümnaasium

Juhendaja: Maris Roost

 

ÜLLATAV LEID 2022 tuli teisiti kui varasematel aastatel. Sel korral ei olnud eesmärgiks konkurss vaid märkamine ja tunnustamine. Ootasime teoseid, mis kajastavad peegeldusi nii looduses, ühiskonnas, sisemaailmas, jälgedes kui ka peegeldustes endis.
 
Biennaalile saadeti 177 tööd 17 koolist, seal hulgas Cesvainest Lätis ja Ariogalast Leedus. Suur tänu teile kõigile! 
Žürii töös osalesid Riin Pallon Raplamaa Kaasaegse Kunsti Keskusest, Maiu Linnamägi, Kertu Tort, Selve Ringmaa ja Anne Aaspõllu Märjamaa Muusika- ja Kunstikoolist.
 
Esitleme teile virtuaalset näitust PEEGELDUSED

Loovuurimuse töötoad koolides üle Eesti

Loomeprotsessi illutratsioon. Britta Benno Käes on taas loovtööde ja õpilasuurimuste tegemise aeg. Õppijad, kes valivad oma teemaks mõne kunstiga seotud küsimuse, on sageli kimbatuses, kuidas

KunstikooliÖÖ „Jäljed“ Haapsalu Kunstikoolis

Aastast 2017 toimub Haapsalu Kunstikoolis traditsiooniline koolisündmus, mil kunstikooli saab terveks ööks jääda. Seekord oli KunstikooliÖÖ teemaks: „Jäljed“, mis toimus 4.-5. novembril ning millest võttis

Õppülesannete seminar Pärnus

Reedel, 11.novembril said kunstiõpetajad kokku Pärnu Kunstide koolis, et jagada õppeülesandeid. Esitlusele tulid kõik selle aasta õppeülesannete konkurssi ära märgitud tööd. Tunnustatud tööd ja autorid: