Soovita Sina ka!

Oleme nüüd mõnda aega saatnud oma suurtele sõpradele iga kuist uudiskirja, Kuu Kunstis. 

Kui sa ei ole seda veel oma postkasti saanud, siis liitu uudiskirjaga SIIN.

 

Uudiskirjaga proovime Sind kursis hoida Eesti Kunstikoolide Liidus toimuvaga. Kuid lisaks olulisele infole oleme uudiskirjale loonud ka nupukese Soovitame soojalt!

 

Antud rubriigi idee sündis sellest, et kui kunstiõpetajad kokku saavad, siis on kuulda omavahelisi soovitusi, kuidas oli mõni näitus, kontsert, film või mõni muu kulutuuri sündmus eriti inspireeriv, nii, et tahaks seda ka kohe ametikaaslastele soovitada. Küll võib kokkusaamistele tihti tulla pikk vahe ja väärt soovitused lähevad kaduma. Nii lõimegi uudiskirja koha, kus võiks oma soovitusi anda ka Sina!

 

Siit ka üleskutse- ootame Teie soojasid soovitusi väga! Võid oma soovituse meile saata üsna vabas vormis, saame seda vajadusel toimetada, enne kui laiemalt jagame.

 

Kui tead soovitada, mida vaadata, kuulata, lugeda, kogeda,siis saada oma soovitus:

rita.proos@kunstidekool.parnu.ee

 

 

 

EKKL Lääne-Virumaa koolidel külas

Eesti Kunstikoolide Liidu juhatus külastas märtsi lõpupäevil Lääne-Virumaa kunstikoole. Värviküllases ja kunsti täis Tapa Muusika-ja Kunstikoolis tervitasid meid sealsed kunstiõpetajad ja direktor Ilmar Kald. Ühtlasi saime

Kaasaegse kunsti suvelaager

Kaasaegse kunsti suvelaager on planeeritud kahe kaasaegse kunsti kogemuskoolituse grupi jätkukoolitusena. Laager toimub 22.-25.juulil Põldotsa talus Läänemaal.   Kutse koolitusgruppidele on saadetud e-maili teel.  

Loominguline konkurss HELIKANDJA NÄGU

Kutsume 7.-19. aastaseid lapsi ja noori osalema kunstilisel konkursil, mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu suure ajalooga praktilisele kunstivormile ja helikandjate ümbriste erinevatele kujundustele. Ühtlasi tutvustada

Veebikohvihommik 15.märts

Hea õpetaja! Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 15. märtsil kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul. Sel kohtumisel tutvustab liidu juhatus: ”101 modelli” ehk Eesti

Kunstikoolide Liidu kunstiõpetajate suvine õppelaager

Taaskord ootame teid Eesti Kunstikoolide Liidu kunstiõpetajate suvisesse õppelaagrisse. Sel aastal toimub laager 1.-6. juulil Tõstamaal.  Teemadeks on tsüanotüüpia ja akvarell. Tsüanotüüpia on üks fototrüki menetlusi, mille erinevaid mängulisi võimalusi ja põnevat

Märjamaa Muusika- ja Kunstikool kutsub näitusele

Märjamaa Muusika- ja Kunstikooli näitus Tallinnas Kullo lastegaleriis (Kuninga 6) lõpetab meie kooli 35. aastapäeva tähistamise sündmuste rea.   Olete väga oodatud meie kunstiõpilaste näitusele

Aasta tegija huvihariduses – Margit Mikk

Noortevaldkonna tunnustuskonkursil “Noorte Heaks Tänu”  sai suure tunnustuse meie Margit – aasta tegija huvihariduses. Palju õnne veelkord Margit!Tegime selle puhul Margitiga intervjuu ja jagame seda