Soovitame soojalt: Mine liidu koolide näitustele!

Eesti Kunstikoolide Liitu kuulub 25 erinevat ja omanäolist huvikooli. Seekord soovitamegi soojalt just koolide enda näitustega lähemalt tutvust teha. Anname Teile väikese ülevaate toimuvatest näitustest. Ja kui märkad, et Sinu kooli näituse info ei ole siia jõudnud, võta julgelt ühendust!

 

Margit annab meile lühikese ülevaate Kose Huvikooli kunstiosakonna põhiõppe õpilaste näitusest “Helide loojad”.

Näitus avati 1. oktoobril rahvusvahelisel muusikapäeval. 

Õpilased  vanuses 10-17 aastased tutvusid nii elavate kui juba teises ilmas olevate meesheliloojatega.  Vaadati heliloojate portreesid, kuulati muusikat, uuriti elulugusid. Kõige selle põhjal valis iga õpilane endale ühe helilooja, keda kujutada.
 
Terve september oli kunstiosakond muusikat täis. Maaliti helide saatel ja keskel. Enamik töid on teostatud segatehnikas, kasutades grafiiti, värvilisi pliiatseid, akvarelltinte.
 
Järgmisel aastal plaanime  keskenduda naisheliloojatele. On mida oodata!
 
“Helide loojad” on elamust pakkuv ja kutsume Teid nautima!
Kose Kultuurikeskuse  (Hariduse 2) administraatorid juhatavad teid muusikakooli koridoridesse kus näitus teid ootab!

Haapsalu Kunstikool kutsub näitusele “MAY JA URSULA AAVASALU NUKUD JA GRAAFIKA”. Olete oodatud nukke ja graafikat oma silmaga kaema Haapsalu Kunstikooli majagaleriisse T-R 14-18, L 12-16 kuni 6. novembrini.

 

Artikkel ja näituse ülevaade SIIN

 

 

Lihula Muusika- ja Kunstikooli põhiosakonna kunstilaste suvise maalilaagri näitus “Suve värv” ootab vaatama Lihula Raamatukokku, näitus on avatud novembri lõpuni.

 

 

Jõhvi Kunstikooli galeriis näeb eriala professionaalidest koosneva žürii valikul 85 finaalteost HAAPSALU GRAAFILISE DISAINI FESTIVALILT 2021.

RAHVUSVAHELINE KONKURSS-NÄITUS “ISIKUPÄRA/INDIVIDUALITY ’21” TEEMA: ABSURD.

Võru Kunstikooli näitusepindu kaunistavad selle aasta esimesed eelõppe õpilaste tööd.

Loominguline konkurss HELIKANDJA NÄGU

Kutsume 7.-19. aastaseid lapsi ja noori osalema kunstilisel konkursil, mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu suure ajalooga praktilisele kunstivormile ja helikandjate ümbriste erinevatele kujundustele. Ühtlasi tutvustada

Tuleskulptuurid Kosel

14. jaanuar oli märgiline, Kose Huvikooli kunstiosakonna eestvedamisel toimus tuleskulptuuride festival Kosel – “VALGUSE ALGUS”.Miks just sellel päeval? Vanarahvakalendri järgi oli 14. jaanuar taliharjapäev, see

Tule veebikohvihommikule

Hea õpetaja.Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 31. jaanuaril kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul. Avame EKKL uue õppeülesannete konkursi ”Mis mõttes…” temaatika telgitaguseid ja