Veebi kunstitund Annika Haasiga, teemal “Kasvuhooneefekt”

Foto Annika Haas kodulehelt

Kutsume kõiki kunstiõpilasi- ja õpetajaid osalema veebi kunstitunnis teemal “Kasvuhooneefekt”, kus oma kunstnikuteest kõneleb ja noortega kohtub fotograaf Annika Haas.

 

Veebitunnis tutvustab Annika Haas oma projekti “Kasvuhooneefekt”, mille raames jäädvustas ta kolme aasta vältel Eesti noorema põlvkonna esindajaid (12–23. aastased). Ta viis noortega läbi ka keskkonnateemasid puudutavaid intervjuusid, selgitamaks välja nende vaateid ja teadlikkust tarbimise ja loodushoiu kohta ning isikliku panuse osa väiksema ökoloogilise jalajälje saavutamiseks.

 

Veebi kunstitund toimub läbi zoom keskkonna teisipäeval, 5. aprillil 2022 kell 16.00 – 17.00. 

 

Veebitund sobib õpilastele vanuses 11 – 18.

 

Eelnevalt on vajalik registreerumine, mida saab teha kuni 4. aprillini 2022. Registreeruma peab õpetaja, kes edastab osalemislingi oma õpilastele.

 

Registreerumisvormi leiad SIIT

 

 

EKKL Lääne-Virumaa koolidel külas

Eesti Kunstikoolide Liidu juhatus külastas märtsi lõpupäevil Lääne-Virumaa kunstikoole. Värviküllases ja kunsti täis Tapa Muusika-ja Kunstikoolis tervitasid meid sealsed kunstiõpetajad ja direktor Ilmar Kald. Ühtlasi saime

Kaasaegse kunsti suvelaager

Kaasaegse kunsti suvelaager on planeeritud kahe kaasaegse kunsti kogemuskoolituse grupi jätkukoolitusena. Laager toimub 22.-25.juulil Põldotsa talus Läänemaal.   Kutse koolitusgruppidele on saadetud e-maili teel.  

Loominguline konkurss HELIKANDJA NÄGU

Kutsume 7.-19. aastaseid lapsi ja noori osalema kunstilisel konkursil, mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu suure ajalooga praktilisele kunstivormile ja helikandjate ümbriste erinevatele kujundustele. Ühtlasi tutvustada

Veebikohvihommik 15.märts

Hea õpetaja! Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 15. märtsil kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul. Sel kohtumisel tutvustab liidu juhatus: ”101 modelli” ehk Eesti

Kunstikoolide Liidu kunstiõpetajate suvine õppelaager

Taaskord ootame teid Eesti Kunstikoolide Liidu kunstiõpetajate suvisesse õppelaagrisse. Sel aastal toimub laager 1.-6. juulil Tõstamaal.  Teemadeks on tsüanotüüpia ja akvarell. Tsüanotüüpia on üks fototrüki menetlusi, mille erinevaid mängulisi võimalusi ja põnevat

Märjamaa Muusika- ja Kunstikool kutsub näitusele

Märjamaa Muusika- ja Kunstikooli näitus Tallinnas Kullo lastegaleriis (Kuninga 6) lõpetab meie kooli 35. aastapäeva tähistamise sündmuste rea.   Olete väga oodatud meie kunstiõpilaste näitusele

Aasta tegija huvihariduses – Margit Mikk

Noortevaldkonna tunnustuskonkursil “Noorte Heaks Tänu”  sai suure tunnustuse meie Margit – aasta tegija huvihariduses. Palju õnne veelkord Margit!Tegime selle puhul Margitiga intervjuu ja jagame seda