Soovitame soojalt!

Suvi on tulekul ja suureks rõõmuks toob see kaas ka erinevaid kunstisündmusi. Siin mõned soovitused, mida, kus ja millal võiks üks loomehuviline suvel külastada.

 

10.-13.juunil toimub Tartus  tänavakunstifestival “Stencibility”. Stencibility on festival, mis toetab vaba tänavakunsti ideed. Üritusel on võimalik jälgida tänavakunsti valmimist ning samuti toimub ka teistmoodi kunstilaat. Tutvu festivali kodulehega ja üritusega Facebookis.

 

10.-11.  juulil toimub  Kunstifestival Telliskivi Loomelinnakus “Ma ei saa aru”. 

Iga-aastane festival “Ma ei saa aru” toob kahel päeval fookusesse ühe kunsti valdkonna ning tutvustab selle vaatamist ja mõistmist nii aktiivsetele kunstihuvilistele kui ka neile, kes vajavad huvi kasvamiseks väikest sõbralikku tõuget. Tutvu festivali kodulehega ja üritusega Facebookis.

 

17.-25. juulil toimub Pärnu kunstinädal, ehk “Pärnu Art Week”. 

Pärnus toimuva kunstinädala kontseptsioon on alguse saanud Eesti Kunstnike Liidu korraldatud kunstinädalatest, mis toimusid erinevates linnades üle riigi ning mille traditsiooni taaselustamine sai Nordic Baltic Art Center NOBA juhtimisel alguse 2016. aastal Tallinn Art Week’i näol.

Kogu kunstinädala info leiad kodulehelt.

 

Juulikuus toimuv Pärnu Kunstinädal kutsub õpilasi ja üliõpilasi, huviringides osalejaid ja videokunstihuvilisi, nii individuaalselt kui grupiviisiliselt osalema absurdivideote konkursil. Parimaid laekunud tööd jõuavad südasuvisel kunstinädal ka publiku ette. Julgustame osa võtma! Tutvu video konkurssi tingimustega SIIN.

 

30. juuli – 1. august toimub Viljandis noorte kunstifestival “Kunstikompott”. Kolmepäevane kunstiprojekt noortele vanuses 16 – 26 – aastastele, kus ühe päeva vältel toimuvad töötoad erinevate kunstnike juhendamisel. Päeva lõpuks valmivad eriilmelised kunstiteosed, mida on publikul võimalik kogeda 31. juulil vaid loetud tundide jooksul Viljandi Koidu Seltsimajas ning selle ümbruses. Loe pikemalt SIIT.

 

Hoiame pöidlaid ja pintsleid, et suvised kunstisündmused saavad toimuma ja pakuvad meile kosutavaid loomekogemusi!

 

 

 

 

Loominguline konkurss HELIKANDJA NÄGU

Kutsume 7.-19. aastaseid lapsi ja noori osalema kunstilisel konkursil, mille eesmärgiks on pöörata tähelepanu suure ajalooga praktilisele kunstivormile ja helikandjate ümbriste erinevatele kujundustele. Ühtlasi tutvustada

Tuleskulptuurid Kosel

14. jaanuar oli märgiline, Kose Huvikooli kunstiosakonna eestvedamisel toimus tuleskulptuuride festival Kosel – “VALGUSE ALGUS”.Miks just sellel päeval? Vanarahvakalendri järgi oli 14. jaanuar taliharjapäev, see

Tule veebikohvihommikule

Hea õpetaja.Eesti Kunstikoolide Liit kutsub Sind ja teisi valdkonna huvilisi osalema 31. jaanuaril kell 9.00 – 10.30 veebikohvihommikul. Avame EKKL uue õppeülesannete konkursi ”Mis mõttes…” temaatika telgitaguseid ja